Ana Sayfa Menüler Yeni Eklenenler Hizmetler Hakkımızda İletişim
 
Sepetinizde şu an için ürün bulunmamaktadır.

Toplam : 0 TL
  Sipariş Tamamla
 
 
 
Mutfak Hijyeni
     Mutfak hijyeni ve genel temizlik ürünlerinde HENKEL-EKOLAB Türkiye Distribütörü olan Yiğitoğlu Firması ile çalışmaktayız.işyerimizde EKOLAB dozaj üniteleri kullanılmaktadır. Bu dozaj üniteleri ve kullanımları kısaca aşağıda ki gibidir.
       
1) OASIS PRO
Ağır kir ve Yağ çözücü,

NERELERDE KULLANILIR: Mutfak zemininde , Davlunbaz ve Diğer yağlı yüzeylerin temizliğinde
 
2) OASİS PRO 20
Konsantre sıvı temizlik ve dezenfeksiyon ürünü. Quarternary Amonium dezenfeksiyon etkisiyle bakterileri öldürür. Staphilocohus,E-coli, Pseudomonas, Streptococcus, Salmonella gibi gıda zehirlenmelerine ve çeşitli enfeksiyonlara neden olan bakteriler üzerinde garantili etkisi tespit edilmiştir. Her türlü sert ve yıkanabilen yüzeylerde çok yönlü, tehlikesiz ve kolay uygulanabilen bir sanitasyon ürünüdür.

NERELERDE KULLANILIR: Gıda malzemeleri ile temas eden tüm mutfak tezgahları, kesme tahta ve bıçakları, Üzerinde yemek yenilen masalar da.
 
3) OASİS PRO
Ortam Koku Giderici
 
4) OASİS PRO
Yüzey Temizleyici
 
5) Manipur Antiseptik sıvı el yıkama ürünü.
NERELERDE KULLANILIR ; Profesyonel mutfak ve hastane gibi kuruluşlarda çalışan personelin ellerini antiseptik sıvı el sabunu ile yıkaması gerekir. Sabun yada sıvı el yıkama maddesi ile yıkanan eller yalnızca temizler. Manipur elleri yıkarken aynı zamanda mikroorganizmalardan da arındırarak hijyen sağlar.
 
     Mutfağımızda 1040 tabak/saat kapasiteli endüstriyel bulaşık makinesi kullanılmaktadır 55 C de yıkama suyu sıcaklığını ve 90 C durulama suyu sıcaklığını sağlayan bu sistem sayesinde son kullanıma sunulan; tüm tabak,çatal,bıçak ve bardakların % 100 güvenli bir biçimde kurulama gerektirmeden ve el değmeden servise sunulması sağlanmaktadır.
 
Kullanılan deterjan : Solid Mega
Çok sert sularda etkili süper konsantre,katı bulaşık makinesi deterjanı.Yeni geliştirilen NCT, (Natural Cleaning Technology)sayesinde,gıda artıklarını kolayca çözümler,mükemmel bir temizlik sağlar.Patentli Defoamer 3000,köpük önleyici formülü ile, maksimum mekanik etki edilerek tek yıkama mükemmel sonuçlara ulaşır. Sıkıştırılabilir ambalajı sayesinde katı atık hacmini %80oranında azaltır.
4,5 Kg. kapsül (4x4,5 Kg.) koli
 
Kullanılan parlatıcı : Clear Dry HD
Sert ve çok sert sularda etkili konsantre durulama ürünü. Özel formülü sayesinde çok sert sularda dahi performansını kaybetmeyen bir durulama ürünüdür. Hızlı kuruma etkisi sayesinde lekesiz bir temizlik elde etmesini sağlar.Konsantre yapısı depolama ve taşıma kolaylığı sağlarken küçük ambalajı ise çevresel atıklarıen aza indirir.
3,75 Kg. bidon (4x3,75 Kg.) kilo
 
 
 
Ortada SENLIK
Orta Boy Karisik pizza (24 cm.) + 2. Orta Boy Karisik..
29.00 TL
Küçük menü
Küçük >Boy
15.00 TL

Ana Sayfa | Menüler | Sipariş Takibi | Pizza Yap | Bize Katıl | Yeni Eklenenler | Hizmetler | Hakkımızda | İletişim
 
 
Tüm hakkı OnlinePizza Firmasına aittir ve saklıdır. ©2004 | tasarım & kodlama elma production